O metodzie Design Thinking na przykładzie realizacji pilotażu ogólnopolskiego programu „Mądrzy Cyfrowi”. O pięciu dniach niesamowitej przygody z uczniami łączącej aktywności offline z edukacją cyfrową, uczeniem do wartości i poznawaniem nowych narzędzi usprawniających pracę przy projekcie. O tym, jak ważny jest proces w metodzie DT i w ogóle w każdym projekcie. O tym, co udało nam się wypracować w ciągu 5 dni intensywnej pracy z uczniami, o tym jakie zmiany zaszły, jakie pojawiły się refleksje. O tym, co nie wyszło i o sukcesie, który początkowo wydawał się totalną porażką.
Kliknij i dołącz!!!
Dołącz do konferencji: https://bit.ly/2IIhAon
Marta Florkiewicz-Borkowska
nauczycielka języka niemieckiego w Szkole Podstawowej im. Karola Miarki w Pielgrzymowicach, trenerka edukacyjna, ekspertka w Centrum Edukacji Obywatelskiej i Fundacji Szkoła z Klasą 2.0, edukatorka w zakresie nowoczesnych rozwiązań w edukacji, trenerka w programie Cybernauci oraz Mistrzowie Kodowania, a także mentorka w programie Zaprogramuj Przyszłość, autorka artykułów dotyczących wykorzystania nowoczesnych technologii w edukacji oraz zastosowania arteterapii w edukacji a także wielu innowacji pedagogicznych, trenerka i autorka zasobów edukacyjnych w rządowym programie Cyfrowa Szkoła w latach 2012 – 2013 oraz w programie Aktywna Edukacja w latach 2013 – 2015, prelegentka na konferencjach edukacyjnych. m.in. Inspir@cje oraz IT w edukacji, Trendach w edukacji Be-Zee, Zlotach Innowacyjnych Nauczycieli i Dyrektorów oraz Spotkaniach Metodycznych, współpracuje z wieloma instytucjami edukacyjnymi, współorganizatorka i współprowadząca cykl webinarów „Superbelfrzy Nocą” oraz całodniowej konferencji online EduMocOnline, dyplomowana arteterapeutka, uczestniczka warsztatów doskonalących i programu Futur Classroom Lab w Brukseli, prelegentka na konferencji TEDxRawaRiver w Katowicach. Autorka wielu innowacji oraz projektów o charakterze społecznym, między innymi ogólnopolskiej akcji awatarkowej oraz Pożeraczy Smutków. Należy do społeczności Superbelfrzy RP. Fanka nauki metodą projektu, odwróconej klasy, uczenia przez nauczanie oraz nowoczesnych technologii. Propagatorka wykorzystywania gier planszowych, zabaw aktywizujących i metod kreatywnych w edukacji oraz łączenia offlinu z onlinem. Prowadzi dwa blogi: deutschfun z języka niemieckiego oraz handmade z zajęć artystyczno-technicznych. Nauczycielka Roku 2017. Microsoft Innovation Educator Expert 2018 – 2019.
Kliknij i dołącz!!!
Dołącz do konferencji: https://bit.ly/2IIhAon
Program: http://bit.ly/emo2018
Wydarzenie na FB: http://bit.ly/edumoc2018
Blog: https://superbelfrzy.edu.pl/edumoc…
Oficjalny hashtag: #edumoconline
#EduMoc #EduMocOnline #EduMocOline2018 #mnożenieprzezdzielenie #SuperbelfrzyRP #Największakonferencjadlanauczycieli
Partnerzy konferencji
Patronat medialny
Od 2009 roku uczy w Zespole Szkół Powszechnych w Damasławku. Laureat konkursu Wielkopolski Nauczyciel Roku 2019. Jeden z trzech certyfikowanych trenerów Google dla Edukacji w Polsce. Autor wielu publikacjiz zakresu wykorzystania TiK, w tym książki: „TiK w Pigułce – narzędziownik nauczyciela”. (wyd. CRE EDICON, 2019).Trener i edukator umiejętności ICT. Członek społeczności SuperBelfrzy RP.Prelegent wielu konferencji oraz autor warsztatów związanych z wykorzystaniem technologii w edukacji.
W 2021 roku wpisany na listę 100 osób wyróżnionych przez SPRUC za działalność na rzecz rozwijania umiejętności cyfrowych w Polsce.
Lider Google Educator Grup Poland (GEG Poland). Współtwórca pierwszego w Polsce podcastu edukacyjnego o technologiach Google – Go4edu.
- Cyfrowa Taksonomia Blooma – Akademia Młodego Superbelfra - 19 stycznia 2023
- Żeby im się chciało. Jak zaangażować niezaangażowanych na lekcji? - 5 kwietnia 2022
- Do zobaczenia….. - 10 sierpnia 2021