Jak pasja uczniów i nauczyciela może doprowadzić do powstania Koła zainteresowań znanego w całej Polsce? Kiedy i po co tworzyć młodzieżową telewizję? Jak zdobyć prawie 50 000zł na rozwój zainteresowania młodzieży bez żadnych projektów i grantów? Gdzie to zaprowadziło najlepszych? Czy zawsze wszystko było proste? Chętnie podzielę się z Tobą swoimi doświadczeniami w prowadzaniu takiego wieloletniego projektu. Opowiem o sukcesach i porażkach oraz o planach na przyszłość. Zapraszam – Dawid Łasiński.
Kliknij i dołącz!!!
Dołącz do konferencji: https://bit.ly/2IIhAon
Dawid Łasiński
absolwent UAM w Poznaniu na wydziale chemii. Od 2007r. nauczyciel chemii w Gimnazjum w Koziegłowach, a od 2017 w Zespole Szkół im. gen. D. Chłapowskiego w Bolechowie. W lutym 2017 roku wystartował z projektem Pan Belfer – nauczyciel z Internetów, w ramach którego prowadzi na żywo, dostępne dla każdego, transmisje powtórek z chemii. Jego Fanpage polubiło już ponad 6000 osób, a z jego filmami na YouTube spędzono prawie 4 000 000 minut. Pasjonat nowych technologii i ich kreatywnego wykorzystywania w edukacji. Twórca Szkolnego Koła Filmowego, z którym zdobył wiele nagród i wyróżnień. Od 2014 r. razem z uczniami prowadzi Młodzieżową Telewizję Kulturalną CoolturalnaTV, w ramach której powstają reportaże z gminnych imprez kulturalnych i sportowych. Udało mu się zebrać, na rozwijanie pasji wśród młodzieży, od różnych sponsorów wsparcie w wysokości prawie 50 000 zł.
Kliknij i dołącz!!!
Dołącz do konferencji: https://bit.ly/2IIhAon
Program: http://bit.ly/emo2018
Wydarzenie na FB: http://bit.ly/edumoc2018
Blog: https://superbelfrzy.edu.pl/edumoc…
Oficjalny hashtag: #edumoconline
#EduMoc #EduMocOnline #EduMocOline2018 #mnożenieprzezdzielenie #SuperbelfrzyRP #Największakonferencjadlanauczycieli
Partnerzy konferencji
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Patronat medialny
![]() |
![]() |
![]() |
Od 2009 roku uczy w Zespole Szkół Powszechnych w Damasławku. Laureat konkursu Wielkopolski Nauczyciel Roku 2019. Jeden z trzech certyfikowanych trenerów Google dla Edukacji w Polsce. Autor wielu publikacjiz zakresu wykorzystania TiK, w tym książki: „TiK w Pigułce – narzędziownik nauczyciela”. (wyd. CRE EDICON, 2019).Trener i edukator umiejętności ICT. Członek społeczności SuperBelfrzy RP.Prelegent wielu konferencji oraz autor warsztatów związanych z wykorzystaniem technologii w edukacji.
W 2021 roku wpisany na listę 100 osób wyróżnionych przez SPRUC za działalność na rzecz rozwijania umiejętności cyfrowych w Polsce.
Lider Google Educator Grup Poland (GEG Poland). Współtwórca pierwszego w Polsce podcastu edukacyjnego o technologiach Google – Go4edu.
- Cyfrowa Taksonomia Blooma – Akademia Młodego Superbelfra - 19 stycznia 2023
- Żeby im się chciało. Jak zaangażować niezaangażowanych na lekcji? - 5 kwietnia 2022
- Do zobaczenia….. - 10 sierpnia 2021