Refleksje

Ocena dla nauczyciela?

Dlaczego warto poszukać swojego „dlaczego?”…   Słyszałam wiele opinii o ocenianiu pracy nauczyciela. Jak to? Można oceniać nauczyciela? A można! Czego tu się bać? Oczywiście,

Podoba się? Podziel się z innymi.
Przejdź do wpisu

O potrzebie czułości w edukacji…

Wyzwania, które stoją dziś przed młodymi ludźmi są ogromne. Cały świat znajduje się w stanie buntu oraz wielu rewolucji, które mają znieść wiele starych schematów,

Podoba się? Podziel się z innymi.
Przejdź do wpisu

Pożegnanie Wiesi

„Istnieją ludzie, których życie jest darem ofiarowanym nie im samym, lecz nam – ludzkości” Albert Schweitzer Bardzo trudno to napisać, trudno się pogodzić, trudno oderwać

Podoba się? Podziel się z innymi.
Przejdź do wpisu