Refleksje

Obudziłam się na lekcji z przeszłości

Mglisty listopadowy sobotni poranek. Budzik. Najpierw odzywa się mój, bo o dziewiątej zaczyna się  Budzik w Szkole Podstawowej nr 81 im. Bohaterskich Dzieci Łodzi  „Budzącej

Podoba się? Podziel się z innymi.
Przejdź do wpisu

Pokazać innym siłę TiKu

Moi uczniowie wykorzystują tablety na lekcjach już trzeci rok. Z ogromny powodzeniem. Potrafią naprawdę dużo! Skanują i sami tworzą kody QR, tematyczne plakaty i mapy

Podoba się? Podziel się z innymi.
Przejdź do wpisu

Zeszyty z różnych stron świata

Byle jak pisać – to byle jak myśleć. A. Tołstoj Czy zastanawialiście się kiedykolwiek jak piszą w zeszytach dzieci w innych krajach? Czy ciekawiło Was

Podoba się? Podziel się z innymi.
Przejdź do wpisu

Otworzyć oczy rodziców

Przestrzeń edukacyjna szkoły powinna się rozciągać także poza nią i dawać możliwość korzystania z zasobów edukacyjnych także w domach, na przykład dzięki tabletom. Dobrym pomysłem

Podoba się? Podziel się z innymi.
Przejdź do wpisu

Po Webinarium #3

Tekst przygotowali: Agnieszka Bilska,Jan Jackowicz-Korczyński Coraz więcej szkół decyduje się na prowadzenie swoich stron internetowych. Są pierwszym miejscem, w którym szkolna społeczność spodziewa się znaleźć

Podoba się? Podziel się z innymi.
Przejdź do wpisu