Kilka refleksji na gorąco po debacie o e-podręcznikach
Zakończyła się debata na temat e-podręczników. Byłem niepocieszony, że nie mogłem z powodów osobistych jechać do Warszawy i w niej uczestniczyć. Całe szczęście, że debata
Zakończyła się debata na temat e-podręczników. Byłem niepocieszony, że nie mogłem z powodów osobistych jechać do Warszawy i w niej uczestniczyć. Całe szczęście, że debata
W tym artykule staram się wykazać, że w pracy nauczyciela refleksja nad tym, czym jest wiedza jest równie niezbędna, jak zapomniana. Ujawniam potocznie (lecz bezwiednie)
Rike / pixelio.de Od jakiegoś czasu obserwuję, co fajnego w edukacji dzieje się w Berlinie, a dokładniej fascynuje mnie inicjatywa „Schule im Aufbruch” – Szkoło
Szkoła nie uczy. Szkoła nie przygotowuje do życia. Szkół jest zbyt dużo, nauczycieli też. Ogólna mizeria – tylko zburzyć, zaorać i kisiel zasadzić. Takie mniej
Warszawa, 09.11.2012r., CN Kopernik. http://dlcongress.pl dla Superbelfrów I część relacji – Jacek Scibor Źródło: https://www.facebook.com/DLCongress Po zadokowaniu w Centrum Nauki Kopernik, porannym zakawowaniu się i