Refleksje

Rodzinne drzewko świąteczne

Nadchodzą wreszcie długo oczekiwane święta. Odpoczywamy po zakupach, przygotowaniach, gorączce przedświątecznej. Prezenty wręczone i rozpakowane, potrawy ugotowane i upieczone, mamy nareszcie czas dla siebie, rodziny

Podoba się? Podziel się z innymi.
Przejdź do wpisu

Moja przygoda z TIK

Jak to się stało, że znalazłam się tutaj, w tym miejscu i z tak wspaniałymi ludźmi? Moja droga nie była aż tak trudna jak mi

Podoba się? Podziel się z innymi.
Przejdź do wpisu

Superbelfrem być…

Skąd się wzięliśmy? W kwietniu 2011 roku po wewnętrznym szkoleniu mojej Rady Pedagogicznej postanowiłem stworzyć miejsce dla nauczycieli dzielących się wiedzą i umiejętnościami z zakresu

Podoba się? Podziel się z innymi.
Przejdź do wpisu

Zaczynam od siebie

  Ruch, w tym również i pływanie, stanowił wartość już dla starożytnych. Grecy w ateńskich palestrach między innymi sprawnościami uczyli pływać. Rzymianie łączyli pływanie ze

Podoba się? Podziel się z innymi.
Przejdź do wpisu

Zwolnienia z WF-u

Czasem, niestety, tak się zdarza, że frekwencja na lekcjach wychowania fizycznego nie jest taka, na jaką liczymy. Poza tym przez ponad 10 lat pracy w

Podoba się? Podziel się z innymi.
Przejdź do wpisu

NAUCZANIE DO PRZESZŁOŚCI

Sam nie mogę w to uwierzyć. A jednak. Pracując jako nauczyciel zadawałem to standardowe pytanie we wszystkich grupach, z którymi się stykam. Jednakowo odpowiadali: uczniowie III

Podoba się? Podziel się z innymi.
Przejdź do wpisu

Z okazji Dnia Nauczyciela

Dlaczego robimy to, co robimy? Bo to lubimy! Z okazji Dnia Nauczyciela niektórzy z nas nakręcili okolicznościowy film:

Podoba się? Podziel się z innymi.
Przejdź do wpisu