7 października 2017 roku odbyła się w Internecie konferencja EduMoc Online 2017. Pamiętacie jeszcze ?
12 godzin wystąpień, 32 prelegentów, morze inspiracji dla nauczycieli – tak w dużym skrócie można ją podsumować.
W tym roku czekamy na kolejne wydarzenie – EduMoc Online 2018.
Już wiadomo że odbędzie się ona w dniu 6 października 2018r. Już tworzy się lista prelegentów, już za moment wystartuje akcja informacyjna, ale zanim do tego dojdzie mamy dla Was w ramach wspomnień parę wystąpień z poprzedniej edycji.
Zapraszamy do Galerii Video– tych którzy są niecierpliwi i mają więcej czasu aby przejrzeli wszystkie zebrane wystąpienia, a co parę dni pojawi się nowy post z wystąpień.
Krótkie wystąpienie na temat tutoringu w praktyce szkolnej, a w nim odpowiedzi na takie pytania jak: kim jest tutor, dlaczego warto pracować indywidualnie metodą tutorską z uczniami, co daje uczniowi i nauczycielowi tutoring oraz garść praktycznych uwag, jak wspierać ucznia i budować autentyczne relacje w szkole.
Iza Wyppich
nauczycielka historii, wiedzy o kulturze, plastyki, zajęć artystycznych oraz historii sztuki w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Rudzie Śląskiej.
Tutorka, entuzjastka technologii i nowoczesnych metod nauczania w edukacji, koordynatorka projektów ERASMUS+.
Autorka scenariuszy edukacyjnych oraz autorskich programów nauczania.
Współorganizatorka Dyskusyjnego Klubu Filmowego „KaFe In-ni” w Rudzie Śląskiej od lat zaangażowana w edukację artystyczną, filmową, medialną i globalną.
Członkini grupy SuperBelfrzy RP.
Pamiętacie? Już niedługo będzie coś nowego #EduMoc Online 2018. Odliczamy dni do 6 października 2018r.
Czekamy na Was. PO więcej informacji kliknij TUTAJ
Od 2009 roku uczy w Zespole Szkół Powszechnych w Damasławku. Laureat konkursu Wielkopolski Nauczyciel Roku 2019. Jeden z trzech certyfikowanych trenerów Google dla Edukacji w Polsce. Autor wielu publikacjiz zakresu wykorzystania TiK, w tym książki: „TiK w Pigułce – narzędziownik nauczyciela”. (wyd. CRE EDICON, 2019).Trener i edukator umiejętności ICT. Członek społeczności SuperBelfrzy RP.Prelegent wielu konferencji oraz autor warsztatów związanych z wykorzystaniem technologii w edukacji.
W 2021 roku wpisany na listę 100 osób wyróżnionych przez SPRUC za działalność na rzecz rozwijania umiejętności cyfrowych w Polsce.
Lider Google Educator Grup Poland (GEG Poland). Współtwórca pierwszego w Polsce podcastu edukacyjnego o technologiach Google – Go4edu.
- Cyfrowa Taksonomia Blooma – Akademia Młodego Superbelfra - 19 stycznia 2023
- Żeby im się chciało. Jak zaangażować niezaangażowanych na lekcji? - 5 kwietnia 2022
- Do zobaczenia….. - 10 sierpnia 2021